Karrier

Az alábbi pozíciókba keresünk munkatársakat:

Szívesen dolgoznál a pénzügyi szektorban? Kiszámítható jövőt, stabil munkahelyet keresel? Akkor nálunk a helyed! Munkatársat keresünk Pécsre a belvárosi irodánkba. Cégünk a Magyar Fejlesztési Bank partnereként, annak gazdaságélénkítő hitelprogramjai keretében mikro, kis- és közepes vállalkozások részére nyújt komplex finanszírozási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.corrigia.hu

Főbb feladatok:

• közreműködés a Corrigia Pénzügyi Szolgáltató Zrt. hitelezési tevékenységének háttérfeladataiban

• hitelügyletekhez kapcsolódó fedezetértékelések, adósminősítések elkészítése

• az ügyfél- és ügylet-monitoring ellátása

• a havi zárási feladatok során az egyeztetési, adattisztítási, ellenőrzési feladatok ellátása

• riportok, kimutatások, státuszjelentések összeállítása

• egyéb irodai adminisztratív feladatok ellátása

Munkakör betöltésének feltételei:

• felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok

• analitikus gondolkodás, pontosság, precízség és önállóság

• irodai alkalmazások felhasználó szintű ismerete

Szükséges tapasztalat:

Nem szükséges tapasztalat

Szükséges végzettség:

Felsőfokú pénzügyi-közgazdasági

Szükséges nyelvtudás:

Nincs

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pécs, Ferencesek utcája 33.

Szakmai önéletrajz (fényképes) és motivációs levél megküldése emailen: info@corrigia.hu címre

Jelentkezési határidő: 2023.09.30.

Hiteltermékeink értékesítéséhez közvetítő partnereket keresünk.

Kedvező jövedelem lehetőség, jutalékos konstrukcióban, egyedi megállapodás szerint.

Kérem hívjon bennünket vagy írjon: +36 30  351 1017,  info@corrigia.hu

Hívj bennünket vagy írj!: +36 30  351 1017,  info@corrigia.hu